Засідання наукового гуртка «Синергія» на кафедрі економіки повітряного транспорту

24 квітня 2024, 7:49 am Автор
Прочитано 75 разів

24 квітня на кафедрі економіки повітряного транспорту за координації доцента кафедри Альони Ковальчук відбулось розширене засідання наукового гуртка «Синергія» на тему: «Проєкти відновлення економіки України в умовах війни», до якого активно долучились здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. У засіданні гуртка взяли участь завідувачка кафедри Олена Ареф'єва, керівник гуртка Наталія Васюткіна та викладачі кафедри.

Під час засідання здобувачі вищої освіти презентували доповіді за актуальними темами щодо: волонтерської допомоги у відновлені економіки (проєкт Добробат), проєктів відновлення деокупованих міст (на прикладі м. Ірпінь), основних аспектів Плану відновлення України, проєктів відновлення енергетичної інфраструктури. Оскільки, теми, які здобувачі вищої освіти запропонували до обговорення були досить цікавими, то до їх обговорення долучились майже усі учасники засідання.

Дякуємо, студентам-доповідачам, які займаються дослідженнями щодо відновлення економіки України в умовах війни, за активну участь у розвитку наукової спільноти кафедри.