24 квітня 2024, 7:45 pm Автор
Прочитано 26 разів

24.04.2024 для здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітніх ступенів «Магістр» і «Бакалавр» працівники відділення №173 АБ «Укргазбанк» у м. Київ провели практикум на тему «Організація банківського обслуговування фізичних осіб». Здобувачі ознайомилися з переліком банківських послуг, тарифами, організацією розрахунково-касового обслуговування, засадами організації споживчого та іпотечного кредитування фізичних осіб. Проведення практикуму координували завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування - д.е.н., професор Тетяна КОСОВА, доцент кафедри – к.е.н., доцент Олена РИБАК. Дякуємо начальнику відділення, стейкхолдеру кафедри Олегу Білоножко за можливість підсилення практичних навичок наших здобувачів!