ФЕБА повертається до міста авіаторів!

10 квітня 2024, 7:22 am Автор
Прочитано 66 разів

Представники ФЕБА та кафедри маркетингу провели низку зустрічей в ліцеях міста Бориспіль.

На заходах панувала особлива атмосфера товариськості та відкритості, яка була сповнена позитивних емоцій та корисної інформації. Впевнені, що кожен зможе знайти своє покликання та реалізувати свої мрії саме в нашому університеті.

На зустрічах з майбутніми абітурієнтами говорили про можливості навчання на спеціальностях 051 «Економіка», 071 «Облік і аудит», 072 «Фінанси і кредит», 075 «Маркетинг» та 076 «Підприємництво та торгівля» в нашому університеті.

Нехай ця весна буде символом початку реалізації мрій про світле майбутнє, а викладачі нашого факультету допоможуть здійснювати ваші мрії!

(1 Голосувати)